Landstede Groep

Een terugblik op de voorlichtingsavonden

25-11-2021

De afgelopen weken hebben wij onze schooldeuren geopend voor groep 8 leerlingen en hun ouders/verzorgers. Op 1, 10 en 18 november waren onze voorlichtingsavonden.

Ontzettend tof dat deze avonden zo goed bezocht zijn. Het is altijd goed om je goed te oriënteren. Tijdens een presentatie is er veel informatie gegeven over onze school. Daarna was er gelegenheid om even een kijkje te nemen in de school. In de aula waren een aantal activiteiten voor leerlingen georganiseerd. Ook de leerlingenraad was aanwezig. Zij hebben veel vragen kunnen beantwoorden. Succes met het maken van een schoolkeuze voor volgend jaar! #lerenvoorjezelfdoejesamen #tofsteschoolvandronten

Stel je vraag

Contact

Ichthus College Dronten
Jupiterweg 25
8251 AW Dronten
Telefoonnummer: 088 - 850 7330
E-mailadres: info@ichthusdronten.nl

Ichthus College, Het Perron Dronten
De Arend 4
8251 GR Dronten
Telefoonnummer: 0321 - 20 90 10
E-mailadres: info@ichthusdronten.nl