Landstede Groep

Voorlichtingsavonden in coronatijd

19-10-2020

Nu in groep 8 en straks naar een nieuwe school: voor jou en je ouder(s)/verzorger(s) een spannende stap! Om je zo goed mogelijk te helpen bij het kiezen van de school die bij jou past, kun je op verschillende manieren met onze school kennismaken.

Wij leren onze leerlingen kritisch en zelfstandig in de maatschappij te staan en verantwoordelijkheid te nemen voor zichzelf en anderen. Dit voorbeeld willen wij als school dan ook geven. Omdat wij het in deze situatie met corona niet verstandig vinden om fysieke bijeenkomsten te organiseren, hebben wij ervoor gekozen de voorlichtingsavonden online te laten plaatsvinden. Uiteraard krijg je hier ook een heel goed beeld van wat wij als school bieden! Klik hier voor meer informatie over onze voorlichtingsmomenten.

Stel je vraag

Contact

Ons telefoonnummer:
088-8507330

Telefoonnummer Het Perron Dronten:
(0321) 20 90 10

Ons e-mailadres: info@ichthusdronten.nl

Wilt u uw zoon/dochter ziek of beter melden? Klik dan hier.